ЦЕНТР «ВОСХОЖДЕНИЕ» –

это духовно-оздоровительное развитие,
воспитание и просвещение населения
в сочетании с культурными традициями
общества и общечеловеческими
ценностями.

«Katrā dārgakmenī kā ūdens pilienā atspoguļojas viss dabas varenums, un ar katru no tiem ir pietiekami, lai sajustu tās augstāko pilnību.» (Plīnijs)

Katrs cilvēks šajā pasaulē ir nācis ar savu uzdevumu – paust mīlestību un prieku, un tā realizācijai viņam ir dotas visas tās vai citas potenciālās iespējas. Milzīga laime ir tad, ja cilvēks spēj sevi saprast, atklāt savus talantus cilvēku labā un ikdienišķumā neizšķiež savas dāvanas, ko tam piešķīruši Augstākie spēki.

Cilvēks ir radīts laimei un priekam, nevis ciešanām un bailēm. Kad tu sevi izproti, ar to pašu caur radošumu tu nes sevī gaismu, kas iemācīs tev dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli.

Ir ļoti daudz dažādu mehānismu, ar kuru palīdzību var iepazīt savu iekšējo pasauli: parapsiholoģija, joga, ajūrvēda, numeroloģija, astroloģija un arī litoezoterika – saskarsme un komunikācija ar minerāliem.

Brīnumainā, aizraujošā un noslēpumainā akmeņu pasaule jau izsenis ir vilinājusi cilvēkus atklāt tās noslēpumus. Tas nav nejauši, jo mūsu pirmā iemiesošanās uz šīs Zemes kā reiz ir bijusi minerālā. Akmeņi atceras un zina par mums visu, un ar to palīdzību mēs varam iepazīt savas dzīles...

Mūsu senči akmeņus izmantoja medicīnā, lietojot tos iekšķīgi pulverveidā, lika kā kompreses pie slimās ķermeņa vietas, taču visvairāk akmeņi tika lietoti tieši reliģiskajos un kulta rituālos. Senie cilvēki akmeņiem piedēvēja dievišķas īpašības, uzskatot, ka ikvienā no tiem mājo Dievs. Par akmeņu dziedinošajām īpašībām mēs varam pārliecināties, iepazīstoties ar Platona, Hērodota, Teofāsta un citu seno domātāju darbiem. Ne velti svētais Buda – ārstu aizgādnis – ir attēlots, sēžot uz lazurīta gabala.

Zinātniski ir pierādīts, ka kristālu augšana pa spirāli atgādina mūsu DNS formēšanos, tāpēc minerāls jūt cilvēku, spēj noskaņoties uz viena viļņa ar to un sniegt vajadzīgo informāciju. Katram minerālam ir retrogrādas īpašības (atpakaļejošas), kas nozīmē, ka tas var palīdzēt ieskatīties pagātnē. Ikviena minerāla atmiņa ir simtiem tūkstošu gadu veca, un katrs no tiem nes informāciju par visas planētas pagātni. Tieši tāpēc meditējot var ieskatīties dziļi sevī, atcerēties savu bērnības sapni, saprast savu problēmu cēloņus, kas traucē dzīvot labklājībā un priecāties par dzīvi.

Var teikt, ka mūsdienās smagās ekoloģiskās situācijas dēļ interese par minerāliem atdzimst. Neskaitāmo veselības problēmu dēļ (kā arī tradicionālās medicīnas bezspēcības daudzu svarīgu veselības jautājumu risināšanā dēļ), grūtību pašrealizācijā, komunikācijas problēmu u. c. dēļ cilvēki atkal atgriežas pie Dieva un Dabas, iepazīstot tos no jauna. Un te mineraloģija, litoterapija, aromterapija lieliski var palīdzēt.

Cilvēki arvien biežāk vēršas pie senču pieredzes un tradīcijām, izmantojot tautas dziedniecības metodes un līdzekļus (zālītes, minerālus, aromātiskās eļļas). Cilvēks ir dabas daļa un tāpēc tieši no dabas var saņemt visu, kas vajadzīgs veiksmīgai dzīvei.

Man ļoti bieži jautā – kā pareizi izvēlēties savu minerālu? Pats galvenais ir sajūtas. Minerāls un cilvēks viens otru izvēlas ar Dvēseli! Tāpēc, apbrīnojot un izvēloties akmeni vai rotas no minerāliem, ļoti svarīga ir intuitīvā sajūta, kas pievilks tieši to minerālu, kurš dotajā brīdī ir nepieciešams.

Kur slēpjas patiesā minerālu vērtība?

Kā pareizi izvēlēties amuletu vai talismanu?

Kā atklāt savas iespējas un saprast sevi?

Kur slēpjas talanti?

Kā kļūt veselam un laimīgam?

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes palīdzēs atrast Daba ar kādā dzīves posmā izvēlētā minerāla palīdzību. Tas kā pavadonis, kā uzticams draugs atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs atklāt patieso ceļu. Ņemot verā, ka minerāli glabā sevī atmiņu un pieredzi no Zemes radīšanas brīža, komunicējot ar izvēlēto akmeni, var saņemt iespēju pieskarties šīm senajām zināšanām.

Litoterapeiti un psihologi jau sen ir pierādījuši, ka minerāls cilvēkam rada drošības un miera sajūtu, kas ir tik nozīmīgi šodien. Attiecīgi, pirms ķerties pie tabletēm un nolaist rokas varbūt ir vērts sākt izpētīt sevi, uzticoties dabai? Izvēle ir katra paša rokās.

Visi minerāli ir brīnišķīgi un neatkārtojami, katrs no tiem var uzlabot garastāvokli, veselību, palīdzēt iepazīt sevi un atklāt savus talantus. Taču katram minerālam, tāpat kā cilvēkam, ir sava specializācija. Vieni akmeņi mums palīdz iegūt ticību un savienoties ar Augstākajiem spēkiem, ar citiem var atgūt dzīves spēku, stiprību, gribasspēku, kādi atvērs radošo potenciālu un spējas utt.

Šoreiz es pastāstīšu par minerāliem, kuri spēj mūsos atmodināt pašu lielāko Visuma spēku – Mīlestību!!!

ROZĀ KVARCS

Laimes tablete

Iestājoties rudenim un ziemai, bieži vien cilvēkiem uzmācas slikts garastāvoklis un depresija. Ļoti bieži situāciju pasliktina ekonomiskas problēmas, kas palielina stresu. Un, protams, ne vienmēr pasaulē viss ir mierīgi, tātad iemeslu negatīviem pārdzīvojumiem pietiek. Tāpēc ir ļoti vērtīgi, ja mums ir savs laimes minerāls – rozā kvarcs.
Galvenais tā uzdevums ir nest cilvēkiem prieku. Rozā kvarcs palīdz cilvēkam noskaņoties uz noteikta harmonijas ar sevi un Visumu viļņa: domas nomierinās, un cilvēks sāk saskatīt prieku visparastākajās lietās. Rozā kvarcs māca mazo soļu mākslu. Tas atver mums beznosacījumu mīlestības brīnumu. Tās Mīlestības, ar kuru mūs mīl Visums vienkārši par to, ka esam. Tas dod mums iespēju pieskarties Visuma maigumam un spēkam vienlaicīgi un palīdz mums to paust ikdienas dzīvē – pret sevi, tuvajiem un pat svešiem cilvēkiem.

Laimes minerāls labvēlīgi ietekmē ne tikai veselību un labsajūtu, bet arī domas: palīdz negatīvās pārvērst pozitīvajās. Palīdz pārdzīvot ciešanas, bēdas: šķiršanās sāpes, darba zaudējumu u. c. Interesanti, ka šis akmens palīdz mīkstināt gan sava saimnieka raksturu, gan labvēlīgi ietekmē to cilvēku raksturu, kuri atrodas viņam blakus.

Tā iedarbība ir ātra un maiga: tas mijiedarbojas ar cilvēku maigi, nesaspringti, tieši tajā vibrāciju līmenī, kādas ir spējīgs uztvert cilvēks. Rozā kvarcs ļaus sajusties mīlētam un vajadzīgam, palīdzēs pasauli uztvert daudz krāsaināk, harmoniskāk, spilgtāk. Tas taču ir daudz patīkamāk nekā lietot antideprasantus un citus mākslīgus mierinātājus.

Ja rozā kvarcu nēsā uz krūtīm – uz sirds čakras – kā kulonu vai krelles, tas palīdz sirdij atvērties Mīlestībai. Nēsājot to uz rokām kā rokassprādzes vai gredzenus, tas dos iespēju Mīlestībai izpausties darbībā (dažādi mākslas veidi). Auskari uzsvērs sievišķību un maigumu. Šo minerālu nevajag iekļaut zelta ietvarā: zelta enerģija slāpē šī akmens enerģiju. Savukārt sudrabs, melhiors un bronza rozā kvarca enerģiju pastiprina.

 

KORALLIS

Paaugstina attiecību temperatūru!

Gadās, ka laulāto attiecībās ir vēsuma periods. Un tieši šajos brīžos, lai atgūtu kaisli, ir ārkārtīgi vērtīgi izmantot koraļļu labās īpašības. Noteikti sarkanas krāsas koraļļa.

Sievietēm vislabāk valkāt trijotni – auskarus un gredzenu vai auskarus un kulonu –, tādā veidā iespējams pastiprināt akmens enerģētisko potenciālu. Vīrietim pietiek ar vienu akmeni, piemēram, gredzenu.

Šis akmens ir spējīgs ne tikai no jauna atjaunot kaisli un seksuālo vēlmi, bet arī palīdz vientuļam cilvēkam atrast savu otro pusīti! Ja jūties, ka esi gatavs jaunām attiecībām, korallis kļūs tieši par to magnētu, kas palīdzēs partnerim tevi ieraudzīt un pievilkt.

Līdzās pirmatnējai Ievas ugunij korallim ir brīnišķīgas antibakteriālas īpašības. Šī minerāla rotaslietas var valkāt brīžos, kad esi apaukstējies, tas palīdzēs organismam atveseļoties un paaugstinās imunitāti.

Un arī tas vēl nav viss. Kad esi dzīves krustcelēs un nezini, kā rīkoties, tieši korallis dos spēku, enerģiju, virzienu, atbalstu un pateiks priekšā, kur doties. Korallis lieliski ietekmē pirmo čakru, kas atbild par dzīvības enerģiju.

Cilvēkiem ar augstu asinsspiedienu jābūt uzmanīgiem, nēsājot sarkanas krāsas koraļļa rotas. Tad labāk izvēlēties persiku krāsas koralli, jo tam ir daudz maigāka iedarbība uz organismu.

Labāk izmantot dabīgos koraļļus, tāpēc ka presētie (termiski apstrādātie) ir zaudējuši vismaz pusi savu pozitīvo īpašību. Savukārt ar dabīgajām krasvielām krāsotos koraļļus var nēsāt droši: to labās īpašības nemazināsies.

 

SERDOLIKS

Mīlestības talismans

Lai izvēlētos savu īsto otro pusīti, neatsverams palīgs būs serdoliks. Sena krievu tautas leģenda vēsta: ja cilvēks, kura īpašumā ir serdoliks, sastop savu īsto otro pusīti, akmens sāk starot spožāk, norādot uz to, ka blakus ir īstais cilvēks.

Serdoliks mēdz būt dažādos toņos – sarkani rozā, medus krāsas, brūngans (korneols). Nav nozīmes, kādā krāsā būs tavs minerāls, jebkurā gadījumā tas palīdzēs atvērties mīlestībai, lai sajustu, kāds cilvēks tev ir vajadzīgs, un lai tu savu cilvēku nepalaistu garām.

Šis akmens prot izdzenāt garlaicību, atgūt pozitīvu noskaņojumu un uzlabot radošumu, mudinot savu saimnieku radīt kaut ko skaistu un iedvesmojošu.

Austrumos to ļoti augstu vērtē un dēvē par sastingušo spīdekli. A. Puškins savus gara darbus rakstīja ar roku, kuras pirkstā bija serdolika gredzens – tas bija viņa talismans. Pēc viņa nāves šis gredzens nonāca mantojumā slavenajiem N. Ņekrasovam un I. Turgeņevam utt. Rakstnieku vidū klīda leģenda par talanta pārmantojamību ar gredzena palīdzību –iespējams, serdoliks arī palīdz atvērt radošuma enerģiju. Pēc nostāstiem, serdoliks ir bagātības un radošuma akmens, kas piepilda dzīvi ir radošumu un mīlestību. Tas lieliski iedarbojas uz sievietes reproduktīvo sistēmu un vairogdziedzeri.

RUTILĒTAIS KVARCS

Mīlestības talismans

Rutilētais kvarcs ir spēcīgākais mīlestības talismans. Senas leģendas stāsta par to, kā rutilas piejaukumi kvarcā uzlabo tā maģiskās īpasības. Taisnus adatveida tumšākas krāsas piejaukumus sauc par Amora bultām, bet taisnus un nedaudz izliektus zelta krāsas piejaukumus – par Venēras matiem.

Gan Amora bultas, gan Venēras mati nostiprina attiecības un kristalizē mīlestību, padarot to spēcīgāku – tikpat stipru kā minerāls. Tāpēc ģimenes pāriem ir labi glabāt šos minerālus mājās kādas figūras veidā (olas, bumbas utt.).

Atceries, ka galvenais šo minerālu uzdevums ir sargāt tavu mīlestību, ja esi to jau atradis, bet, ja vēl neesi, tad palīdzēt pievilkt to, kas tev vajadzīgs. Litoezoteriķi sen ir pamanījuši, ka tad, ja cilvēks pat it kā neapzināti sāk pievērst uzmanību matainītim, viņa laukā jau ir parādījies kāds cilvēks, kuru tam novēlējis liktens. Tas nozīmē, ka zemapziņa jau sāk viņu virzīt tuvāk šim cilvēkam, un šis magnētiņš to tikai stimulē.

Pastāstīšu kādu piemēru no savas litoterapeites prakses.

Kādu sievieti pameta vīrs. Viņa paskuma, paraudāja. Pēc kāda laika viņa nolēma uzlabot garastāvokli ar nelielu iepirkšanās tūri. Viņai ceļā gadījās minerālu veikals. Pret akmeņiem viņa neko īpašu nejuta, taču nezin kāpēc nolēma veikalā ieiet. Un, lūk, viņas skats burtiski pielipa Venēras matiem, tik spēcīgi, ka viņa to nopirka. Viņa tikko bija samaksājusi par šo akmeni, kad pie viņas pienāca kāds vīrietis, vēlēdamies kaut ko pajautāt. Viņi sāka sarunāties, iepatikās viens otram, un, lūk, pavisam nesen viņu laimīgajā ģimenē piedzima bērniņš...

Es ļoti mīlu minerālus un vienmēr esmu gatava atbildēt uz jautājumiem un padalīties savās zināšanās, ko esmu krājusi daudzu gadu garumā.

Jūsu Jūlija Šļahova, lito un skaņas terapeite, astropsiholoģe un hiromante